Menu

Kontaktinformation

Kontaktinformation

Klubhus

Kastrup Boldklub 
Røllikevej 5 
2770 Kastrup

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk

Kontaktoversigt over trænere og ledere

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt.
Sidst opdateret 17. maj 2018.

HOLD NAVN TLF MAIL
Dreamteam
Træner Jonas Lander 91890777  
Træner Bo Nørgaard 40854747 volvov70@live.dk
Assistent Bertram Louv    
Holdleder      
 
U5 – Årgang 2013      
Træner Gitte Therkelsen 51315322 gtherkelsen@hotmail.com
Træner Jens Peter Pørtner Madsen 41144644 jensppmadsen@gmail.com
Holdleder      
       
U6 – Årgang 2012      
Træner Bruce 31189154 brucefife@yahoo.co.uk
Træner Christian Nielsen 31560157 damgaardnielsen@gmail.com
Holdleder René Lauridsen 26157638 Lauridsen75@gmail.com
       
U7 - Årgang 2011
Årgangstræner Hai Dac Vu 27134918 haidacvu@icloud.com
Træner Peter Terp 60704010      mail@peterterp.dk
Træner Christina 20257332 pingochril@hotmail.com
Holdleder Henriette 26713809 henrietteholmenielsen@hotmail.com
  
U8 - Årgang 2010
Årgangstræner Joey Dennis Holmer 25835609 Joeyholmer@hotmail.com
Træner Christian Crillesen 28348841 Mester@csmaler.dk
Træner Jamal Aztout 26820007 Milleniumcph@gmail.com
Træner Morten Pflug Brynald 40883728  mbrynald@gmail.com
Træner Flemming Lorenz 51618126 flemming.lorenz@gmail.com
Træner Søren Vestergaard 27242162 smvestergaard@hotmail.com
Holdleder Mia Crillesen 22246429 Crillesen@live.dk
  
U9 - Årgang 2009
Årgangstræner Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
Træner Christian H Christiansen 26784210 chc@moreeyes.com
Træner Flemming Julian Olsen 53251030 flemming-j-o@hotmail.dk
Træner Anders Kjer 35370439 anbkj@mst.dk
Træner Jesper Gretlund 99558130 jessg@dongenergy.dk
Holdleder Michella Christensen 60153244 Mnavntoft@hotmail.com
  
U10 - Årgang 2008
Årgangstræner Dennis Rud Olsson 27585557 Rud.dennis@gmail.com
Træner Sjudur Petersen 22267942 Ginlemon16@gmail.com
Træner Henrik Larsen 40620447 henriklarsen59@gmail.com
Træner Flemming Jørgensen 51500030 flemmingemil@gmail.com
Holdleder Daniel Jensen 53609646 danjen73@hotmail.com
  
U11 - Årgang 2007
Årgangstræner Thomas Jul Jensen 61618315 t.jul.jensen@gmail.com
Træner Silas Grønlund Seidelin 31501349 Silas1211@hotmail.com
Træner John Kenneth Nilsson 30948026 John.kenneth.nilsson1@gmail.com
Træner Bo Nielsen 60164961 Stratford17@hotmail.com
Holdleder Tanja Kreuger 28802899 tkreuger@hotmail.com
 
U12 - Årgang 2006
Træner Kim Eskildsen 29295191 eskildsen@gmail.com
Træner Sebastian Nielsen 23666726 zebbesn@hotmail.com
Holdleder Louise Pedersen 51252526  louise.veng.pedersen@gmail.com
       
 
U13 - Årgang 2005
Årgangstræner / hold 1 Tobias Nørgaard Jeppesen 26858714 tobias.n.j@gmail.com
Assistent træner / hold 1 Jacob Z. Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Træner Kim Eskildsen 29295191 eskildsen.kim@gmail.com
Træner Jesper Bryde Johansen 40864767 Jesperbrydejohansen@hotmail.com
Holdleder Camilla Spang Eskildsen 28720811 camillaspang@gmail.com
  
U14 – årgang 2004
Træner Dennis Lundgreen 41790086 Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk
Træner Thomas Hjerrild 30755019 fam-hjerrild@youmail.dk
Holdleder Thomas Danielsen 21755751 Thomas.B.danielsen@gmail.com
  
U15 1 – Årgang 2003
Træner 1. hold Kim Højlund 40723438 kim.hojlund@hotmail.com
Træner 1. hold Thomas Bruun 60239185 vestermarksvej@cool.dk
Holdleder Jackie Lauridsen 29109944 jackiela@htk.dk
  
U15 2 / U16 2 Årgang 2002/2003
Træner 2. hold Irvin Hasanagic 53858720 irvinhasanagic@live.dk
Ass. træner 2. hold Casper Springer 30123960 Casper.springer@hotmail.com
Ass. træner 2. hold      
Holdleder 2. hold Kristian Høyer 24401758 kristianhoyer@hotmail.com
  
U16 1 – årgang 2002
Træner 1. hold Kenneth Irsdal 20731252 Irsdal6588@gmail.com
Assistent træner Preben Henrik Løhmann 51242425 260278@live.dk
Holdleder  Manja Lionett 20912253 lionett78@gmail.com
  
U19
Chef træner 1. hold Dirch Lund 20434358 dirchlund@gmail.com
Ass træner 1. hold Michael Gernsøe 60619090 mgernsoe@gmail.com
Holdleder 1. hold Dan Nielsen 22209993  dan@dg-elservice.dk
 
Piger
Træner Bo Nørgaard 40854747 volvov70@live.dk
Holdleder Pernille Jeppesen 20776397 pje@life.ku.dk
 
1 Senior      
Cheftræner Francois Pignot 61662068 fapignot@gmail.com
Assistenttræner Nicolai Iversen    
Holdleder Lars Skov Petersen 40466349 Lars.susan@gmail.com
Målmandstræner Thomas Risum    
  
2 senior
Cheftræner Patrick Pintos 61519104 kastrup19@gmail.com
Assistenttræner Kenneth "Græker" Petersen 20776726  kepet@hotmail.com
Assistenttræner      
 
3. senior
Træner Kevin Gønge   kevingoenge@gmail.com
 
4. senior
Træner Mikkel Borgen Hvirgeltoft-Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
  
Masters 11 mands Per Jensen 28991479 per.jensen@schneider-electric.com
Super Masters 7 mands Niels Myrlund
Jan Hartvig
26708887
29720870
nmyrlund@gmail.com 
Jan.hartvig@gmail.com
  
Målmandstræner      
U10 - U13 Michael Lundstrøm 30232778 lunde87@live.dk
U14-U16 Mikkel Borgen Hvirgeltoft-Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
U19      
 
Børnekoordinator for
U5 – U11
Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
Inspirationstræner for U5 – U6.  Specifiktræner for   U7-U11 Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
       
Baneudvalg Jacob Ziegler Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
 
Træneruddannelse
Kontaktperson Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
Kontaktperson      
 
Storbededagsudvalg
Kontaktperson Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
Kontaktperson      
 
Festudvalg
Medlem Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
Medlem Manja Lionett 20912253 lionett78@gmail.com
 
Materialeudvalg inkl. trænertøj
Ansvarlig Jørgen Tårnstrup 31231007 taarn59@hotmail.com
 
Medlemsregistrering mm. Anette Palm 22418260 cacaclan@hotmail.com
  
Dommere man kan benytte til kampe    
Dommer José Callado 26137669 421th@postparken.dk
Dommer René Jarnel 32325613  
Dommer Lasse Schmidt 28964292

Lassebuitenhuis@gmail.com

 
Kastrup Boldklubs sportslige udvalg    
Medlem Jacob Z. Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Medlem Christian Theilgaard 20275014 Chr_The@hotmail.com
Medlem Andreas Z. Simonsen 40922495 azsimonsen@me.com
Medlem Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
       
Bestyrelse      
Formand Jackie Lauridsen 29109944 formand@kastrupboldklub.dk
Næstformand Anders Nannerup 28443350 a.nannerup@stantonchase.com
Kasserer Claus Jensen 22193990 claus64.cj@gmail.com
Medlem Tonny Juul 71781197 tjuul@juul.mail.dk
Medlem John Juul 21763238 johnjuulj@gmail.com
Medlem Jacob Z Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Medlem Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com