Menu

Kontaktinformation

image

 

Kontaktinformation

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt. 

 

HOLD

NAVN

TLF

MAIL

 

Dreamteam / babybold

Årgangstræner

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

Ungtræner

Victor Melgarejo

29992399

victor@melgarejo.dk

Holdleder

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

 

U5 – Årgang 2016

Årgangstræner

Allan Ivan Kristensen

29138323

aik@km.dk

Træner

 

 

 

Holdleder

 

 

 

 

U6 – Årgang 2015

Årgangstræner

Boguslaw Trzcinski

40367626

bot@bwsc.dk

Træner

Martin Jul

26244463

martin-jul@hotmail.com

Ungtræner

Lucas Eskildsen

30119945

keskildsen2312@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U7 – Årgang 2014

Årgangstræner

Camilla Zulueta

41163735

Camilla_zulueta@hotmail.com  

Træner

Casper Ehlers

26119455

casperehlers77@gmail.com

Træner

Frederik Sandberg

 

 

Træner

Mustafa Tiryakioglu

60379448

Mustafa_tiryakioglu@hotmail.com

Ungtræner

Patrick Danielsen

60527604

patrickbd04@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U8 – Årgang 2013

Årgangstræner

Flemming Aabrink

25378624

Faabrink@gmail.com     

Træner

Ajdin Ahmespahic

26116020

ajdin90@live.dk

Ungtræner

Jonas Emil Larsen

25308486

jonasemil.larsen0@gmail.com

Ungtræner

Mikkel Dardecker

28835357

Mikkelheinemanndardecker@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

 

 

 

U9 – Årgang 2012 

Årgangstræner

René Lauridsen

26157638

Lauridsen75@gmail.com

Træner

Bruce Fife

31189154

brucefife@yahoo.co.uk

Træner

Steen Jørgensen

29995084

dersteinorama@gmail.com

Træner

Henrik Myrner

40862253

henrik@promota.dk 

Ungtræner

Lucas Pedrollo

42407629

lucas.pedrollo@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U10 - Årgang 2011

Årgangstræner

Morten Holm-Nielsen

20841055

morten@dubito.dk

Årgangstræner

Sofus Arvin

61791591

Sofus.B.Arvin@gmail.com

Træner

Jeanette Valentin

29903737

Anettejensen_8@hotmail.com

Træner

Claus Stenkjær

22656803

claus@stenkjaer.com

Træner

Martin Vangsfeld

26139492

mvangsfeldt@hotmail.com   

Træner

Frederik Møller

22520625

fll@slks.dk

Træner

Bo Nielsen

60164961

stratford17@hotmail.com

Træner

Rune Valentin

20821097

runevalentin@hotmail.com 

Træner

David

 

 

Ungtræner

 

 

 

Holdleder

Christian Fredskov

21696906

fredskov@gmail.com

Holdleder

Sanne Kierkegaard

20579016

kierkegaardsanne@gmail.com

  

U11 - Årgang 2010

Årgangstræner

Daniel Mossner

41143219

danielmossner8@gmail.com

Årgangstræner

Romeo Malik Carl Arne Larsen

60151699

rommedinho@gmail.com

Træner

Lars Prægel

26749440

murerlars@youmail.com

Ungtræner

Philip Moser

31324010

moserphilip@ymail.com  

Holdleder

Trine Lønborg

24786304

thtroelsen@gmail.com 

  

U12 - Årgang 2009

Årgangstræner

Mohammed Merhi

50128697

merhi10@hotmail.com

Træner

Jamal Aztout

26820007

milleniumcph@gmail.com

Træner

Lope

 

 

Træner

Yazmin

 

 

Ungtræner

Daniel Khalaj

31332040

danielkhalaj2000@hotmail.com

Holdleder

Inela Dedic

53747050

inelade@hotmail.com  

Holdleder

Tom Kruse

28297866

Tomkruse75@gmail.com

  

U13 - Årgang 2008

Årgangstræner

Hai Dac Vu

27134918

haidacvu@gmail.com

Træner

Mie Almind

27118242

Almind123@hotmail.com

Træner

Kristian Larsen

22421413

klfysiq@icloud.com

Holdleder

 

 

 

  

U14 - Årgang 2007

Årgangstræner

Kenneth Irsdal

20731252

irsdal6588@gmail.com

Træner

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

Træner

Daniel Nielsen

 

22188140

dnielsen505@gmail.com 

 

Holdleder

Tonny Stavros

23250500

tonnystavros@hotmail.com

 

U15 - Årgang 2006

Årgangstræner

Casper Springer

30123960

Casper.springer@hotmail.com

Træner

Kristian Høyer

24401758

kristianhoyer@hotmail.com

Holdleder

 

 

 

  

U17 1 og U16 / U17 2 – Årgang 2004 og 2005

Årgangstræner

 

 

 

Træner

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Træner

André Kappel

 

 

Træner

Eduardo

 

 

Holdleder

 

 

 

  

U19 – Årgang 2001, 2002 og 2003

Cheftræner

Henrik Rasmussen

 

 

Træner

Kasper Melsted

 

 

Holdleder 

 

 

 

 

Målmandstræner - ungdom

U10 - U13

Frederik Møller

22520625

fll@slks.dk

U14-U17

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

U14-U19

Sjudur Petersen

22267942

Ginlemon16@gmail.com

 

1. Senior

Cheftræner

Dirch Lund

20434358

dirchlund@gmail.com

Træner

René Boilesen

40841778

Boilesen@privat.dk

Træner

Claus Jørgensen

20114647

cjoergensen@live.dk

Holdleder

Stig Blyme

31188110

stig.blyme@gmail.com

Holdleder

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

Holdleder

Michael Lundstrøm

30232778

Lunde87@LIVE.DK

Sportsterapeut

Tanja Kreuger

 

 

Målmandstræner

 

 

 

 

2. Senior

Træner

Patrick Pintos

61519104

pintos87@gmail.com

Træner

Asger Vibov

40418127

asger.werlin.vibov@gmail.com

Holdleder

Dan Nielsen

 

dan@dg-elservice.dk

Holdleder

Stig Blyme

31188110

stig.blyme@gmail.com

Holdleder

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

Holdleder

Michael Lundstrøm 

30232778

Lunde87@LIVE.DK

 

3. Senior

Træner

Mathias Folke adler Pedersen

 

 

mathias971@hotmail.com

 

Træner

Mads V. Olsen

42233684

v-o@live.dk

  

Masters 11. Mands

Holdleder

Per Jensen

28991479

per.j.dk@gmail.com

 

Super Masters 7 mands og 11. mands

Holdleder

Lars Tronstrøm

53810314

larstronstrom@hotmail.com

 

Ansvarlige for pigeafdelingen

Træner for pigerne – U9-U13

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Ass. træner  for pigerne – U11-U13

Niclas Grønkjær Rasmussen

51616154

ngr@ramboll.dk

Ass. træner  for pigerne – U9-U10

Martin Michael Larsson

21499594

larssonm@yahoo.dk

Ass. træner  for pigerne – U9-U10

Lars Sachs Aasand

20975779

laas@nykredit.dk

Holdleder

Christina Sandholt

20257332

pingochril@hotmail.com

Holdleder

Ane Sachs Aasand

 

 

Holdleder

Bonnie Andersen

 

 

 

Ledere og trænere med andre funktioner

Klubkoordinator på deltid

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Inspirationstræner for årgang U7-U12

 

 

 

Specifiktræner for årgang U12 -U14

Andreas Z. Simonsen

40922495

azsimonsen@me.com

Kontaktperson for A27

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Træner for A27 (U13) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U14) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U15) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U16) fælleshold 

Carsten Lützhøft

3075 4246

carsten.lutzhoft@yahoo.dk

Træner for A27 (U17) fælleshold

 

 

 

Træner for A27 (U19) fælleshold

 

 

 

 

Træneruddannelse

Kontaktperson

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Kontaktperson

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Kontaktperson

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

 

Baneplansansvarlig og kontakt til DBU ang. flytning af kampe og dommerpåsætning

Ansvarlig

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Frivillighedsansvarlig

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

Chr_The@hotmail.com

 

Storbededagsudvalg

Kontaktperson

Irvin Hasanagic

53858720

irvinhasanagic@live.dk

Kontaktperson

Trine Lønborg

24786304

thtroelsen@gmail.com 

Kontaktperson

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

Kontaktperson

 

 

 

 

Festudvalg

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Medlem

Maria Færgemann

27492512

mariah@dragoer.dk

Medlem

Sarah Dencker

27124553

sarahdencker@gmail.com

 

Materialeansvarlig

Medlem

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

 

Medlemsregistrering mm. + trænertøj

Ansvarlig

Anette Palm

22418260

cacaclan@hotmail.com

  

Dommere man kan benytte til kampe

Dommer

José Callado

26137669

421th@postparken.dk

Dommer

Marcus Kreuger (Kan bruges på U12 og nedefter)

28802899

 

 

Dommer

Lasse Schmidt

28964292

Lassebuitenhuis@gmail.com

 

Kastrup Boldklubs sportslige udvalg 

Medlem / A27

Jacob Z. Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Medlem / Piger

Christian Theilgaard

20275014

Chr_The@hotmail.com

Medlem / Ungdom

Andreas Z. Simonsen

40922495

azsimonsen@me.com

Medlem / Senior

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Medlem / sportschef

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

Medlem / Børn fra U8-U11

 

 

 

Medlem / Mikroleder

Allan Ivan Kristensen

29138323

aik@km.dk

Medlem / Akademi

 

 

 

  

Kastrup Boldklubs forældreudvalg

Medlem

Maria Færgemann

27492512

mariah@dragoer.dk

Medlem

Sarah Dencker

27124553

sarahdencker@gmail.com

 

Kastrup Boldklubs bestyrelse

Bestyrelsesmedlem  / salg og marketing

Thomas Jul Jensen

61618315

t.jul.jensen@gmail.com

Bestyrelsesmedlem / salg og marketing

John Kenneth Nilsson

30948026

John.kenneth.nilsson1@gmail.com

Bestyrelsesmedlem / Økonomiansvarlig

Claus Jensen

22193990

claus64.cj@gmail.com

Bestyrelsesmedlem / A27

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Bestyrelsesmedlem / seniorformand

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Bestyrelsesmedlem / formand

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

 

 

 

 

 

Sidst opdateret 01. august 2020.

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk