Menu

Kontaktinformation

image

 

Kontaktinformation

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt. 

 

HOLD

NAVN

TLF

MAIL

 

Dreamteam / babybold

Årgangstræner

 

 

 

Ungtræner

Victor Melgarejo

29992399

victor@melgarejo.dk

Holdleder

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

 

U5 – Årgang 2015

Årgangstræner

Bogdan

40367626

bot@bwsc.dk

Træner

Martin Jul

26244463

martin-jul@hotmail.com

Ungtræner

Lucas Eskildsen

30119945

keskildsen2312@gmail.com

 

U6 – Årgang 2014

Årgangstræner

Camilla Zulueta

41163735

Camilla_zulueta@hotmail.com  

Træner

Casper

 

 

Træner

Frederik

 

 

Ungtræner

Patrick Danielsen

60527604

patrickbd04@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U7 – Årgang 2013

Årgangstræner

Flemming Aabrink

25378624

Faabrink@gmail.com     

Træner

Ajdin Ahmespahic

26116020

ajdin90@live.dk

Ungtræner

Jonas Emil Larsen

25308486

jonasemil.larsen0@gmail.com

Ungtræner

Mikkel Dardecker

28835357

Mikkelheinemanndardecker@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

 

 

 

U8 – Årgang 2012 

Årgangstræner

René Lauridsen

26157638

Lauridsen75@gmail.com

Træner

Bruce

31189154

brucefife@yahoo.co.uk

Træner

Steen

29995084

dersteinorama@gmail.com

Træner

Niels

51563473

niem@tv2.dk    

Ungtræner

Lucas Pedrollo

42407629

lucas.pedrollo@gmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U9 - Årgang 2011

Årgangstræner

Hai Dac Vu

27134918

haidacvu@icloud.com

Træner

Rune Valentin

20821097

runevalentin@hotmail.com 

Træner

Rune Sandholt

51398247

rune.sandholt@gmail.com

Træner

Claus Stenkjær

22656803

claus@stenkjaer.com

Træner

Jeanette Valentin

29903737

Anettejensen_8@hotmail.com

Træner

Carina Stæhr

21838457

Carsta9@gmail.com

Træner

Morten Holm-Nielsen

20841055

morten@dubito.dk

Træner

 

 

 

Træner

 

 

 

Træner

 

 

 

Træner

 

 

 

Ungtræner

 

 

 

Ungtræner

Sofus Arvin

61791591

Sofus.B.Arvin@gmail.com

Holdleder

 

 

 

  

U10 - Årgang 2010

Årgangstræner

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

Træner

Lars Prægel

 

 

Træner

Michael  Vrochopoulos

20765484

vrochopoulos@gmail.com

Ungtræner

Philip Moser

31324010

moserphilip@ymail.com   

Holdleder

Trine Lønborg

24786304

thtroelsen@gmail.com 

  

U11 - Årgang 2009

Årgangstræner

Mohammed Merhi

50128697

merhi10@hotmail.com

Træner

Jamal

 

milleniumcph@gmail.com

Træner

Frederik Møller

22520625

fll@slks.dk

Træner

Troels

28605646

tgc2000.tgc@gmail.com

Ungtræner

Daniel Khalaj

31332040

danielkhalaj2000@hotmail.com

Holdleder

Christian Christiansen

26784210

chc@tag-it.nu

Holdleder

Tom Kruse

28297866

Tomkruse75@gmail.com

  

U12 - Årgang 2008

Årgangstræner

Sjudur Petersen

22267942

Ginlemon16@gmail.com

Træner

Henrik Larsen

40620447

henriklarsen59@gmail.com

Træner

Kristian Larsen

22421413

klfysiq@icloud.com

Holdleder

 

 

 

  

U13 - Årgang 2007

Årgangstræner

Thomas Jul Jensen

61618315

t.jul.jensen@gmail.com

Træner

John Kenneth Nilsson

30948026

John.kenneth.nilsson1@gmail.com

Træner

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

Holdleder

Pia Kruse Stanelt

20736253

piastanelt@hotmail.com

 

U14 - Årgang 2006

Årgangstræner

Irvin Hasanagic

53858720

irvinhasanagic@live.dk

Træner

Casper Springer

30123960

Casper.springer@hotmail.com

Træner

Kristian Høyer

24401758

kristianhoyer@hotmail.com

Holdleder

 

 

 

 

U15 - Årgang 2005

Årgangstræner

Irvin Hasanagic

53858720

irvinhasanagic@live.dk

Træner

Casper Springer

30123960

Casper.springer@hotmail.com

Træner

Kristian Høyer

24401758

kristianhoyer@hotmail.com

Holdleder

 

 

 

  

U16 1 og 2 – Årgang 2004

Årgangstræner

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Træner

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

Holdleder

Thomas Danielsen

21755751

Thomas.B.danielsen@gmail.com

  

U19 – Årgang 2001, 2002 og 2003

Cheftræner

Patrick Pintos

61519104

pintos87@gmail.com

Træner

Asger Vibov

40418127

asger.werlin.vibov@gmail.com

Holdleder 

 

 

 

 

U19 2 – Årgang 2001, 2002 og 2003

Cheftræner

Casper Vang

53383022

caspervang@live.dk

Træner

Daniel Nielsen

 

22188140

dnielsen505@gmail.com 

 

Holdleder 

 

 

 

 

Målmandstræner - ungdom

U10 - U11

Frederik Møller

22520625

fll@slks.dk

U12-U13

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

U14-U19

Sjudur Petersen

22267942

Ginlemon16@gmail.com

 

1. Senior

Cheftræner

Claus Oemig

23375595


cl.oemig@gmail.com

Træner

Ken List

23350181

Hedegaardsvej@mail.dk

Holdleder

Stig Blyme

31188110

stig.blyme@gmail.com

Holdleder

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

Holdleder

Louise Pedersen

51252526 

louise.veng.pedersen@gmail.com

Holdleder

Michael Lundstrøm

30232778

Lunde87@LIVE.DK

Målmandstræner

Patrick Jørgensen

 


Pj89@outlook.dk

 

 

2. Senior

Træner

René Boilesen

40841778

Boilesen@privat.dk

Træner

Claus Jørgensen

20114647

cjoergensen@live.dk

Holdleder

Dan Nielsen

 

dan@dg-elservice.dk

Holdleder

Stig Blyme

31188110

stig.blyme@gmail.com

Holdleder

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

Holdleder

Louise Pedersen

51252526 

louise.veng.pedersen@gmail.com

Holdleder

Michael Lundstrøm 

30232778

Lunde87@LIVE.DK

 

3. Senior

Træner

Lucas Groub

28716677

 

Træner

Mathias Folke adler Pedersen

 

 

mathias971@hotmail.com

 

Træner

Mads V. Olsen

42233684

v-o@live.dk

  

Masters 11. Mands

Holdleder

Per Jensen

28991479

per.j.dk@gmail.com

 

Super Masters 7 mands og 11. mands

Holdleder

Frank Ewert

 

nr.4spurs@gmail.com

Holdleder

Lars Tronstrøm

53810314

larstronstrom@hotmail.com

 

Ansvarlige for pigeafdelingen

Træner for pigerne – U7-U11

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Ass. træner  for pigerne – U7-U11

Niclas Grønkjær Rasmussen

51616154

ngr@ramboll.dk

Ass. træner  for pigerne – U7-U11

Martin Michael Larsson

21499594

larssonm@yahoo.dk

Stævner / sociale events

Christina Sandholt

20257332

pingochril@hotmail.com

 

Ledere og trænere med andre funktioner

Børneformand for 
Babybold – U12

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Inspirationstræner for årgang U7-U12

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Specifiktræner for årgang U13 -U15

Andreas Z. Simonsen

40922495

azsimonsen@me.com

Ungdomsformand og kontaktperson for A27

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Træner for A27 (U13) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U14) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U15) fælleshold 

 

 

 

Træner for A27 (U16) fælleshold 

Carsten Lützhøft

3075 4246

carsten.lutzhoft@yahoo.dk

Træner for A27 (U17) fælleshold

Michael Haase

6066 0189

Michael.Haase@coor.com

 

Træneruddannelse

Kontaktperson

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

Kontaktperson

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Kontaktperson

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Baneplansansvarlig og kontakt til DBU ang. flytning af kampe og dommerpåsætning

Ansvarlig

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Frivillighedsansvarlig

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

Chr_The@hotmail.com

 

Storbededagsudvalg

Kontaktperson

Irvin Hasanagic

53858720

irvinhasanagic@live.dk

Kontaktperson

Trine Lønborg

24786304

thtroelsen@gmail.com 

Kontaktperson

Hugo Bøgh Melgarejo

25703030

hbm@fh-tech.dk

Kontaktperson

Henrik Løhmann

51242425

260278@live.dk

 

Festudvalg

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Medlem

Maria Færgemann

27492512

mariah@dragoer.dk

Medlem

Sarah Dencker

27124553

sarahdencker@gmail.com

 

Materialeansvarlig

Medlem

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

 

Medlemsregistrering mm. + trænertøj

Ansvarlig

Anette Palm

22418260

cacaclan@hotmail.com

  

Dommere man kan benytte til kampe

Dommer

José Callado

26137669

421th@postparken.dk

Dommer

Marcus Kreuger (Kan bruges på U12 og nedefter)

28802899

 

 

Dommer

Lasse Schmidt

28964292

Lassebuitenhuis@gmail.com

 

Kastrup Boldklubs sportslige udvalg 

Medlem / A27

Jacob Z. Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Medlem / Piger

Christian Theilgaard

20275014

Chr_The@hotmail.com

Medlem / Ungdom

Andreas Z. Simonsen

40922495

azsimonsen@me.com

Medlem / Senior

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Medlem / leder

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

Medlem / Børn

 

 

 

Medlem / Børn

 

 

 

  

Kastrup Boldklubs forældreudvalg

Medlem

Maria Færgemann

27492512

mariah@dragoer.dk

Medlem

Sarah Dencker

27124553

sarahdencker@gmail.com

 

Kastrup Boldklubs bestyrelse

Bestyrelsesmedlem

Thomas Jul Jensen

61618315

t.jul.jensen@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

John Kenneth Nilsson

30948026

John.kenneth.nilsson1@gmail.com

Økonomiansvarlig

Claus Jensen

22193990

claus64.cj@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Bestyrelsesmedlem

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

Bestyrelsesmedlem

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

 

 

 

 

 

Sidst opdateret 28. april 2020.

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk