Menu

Kontaktinformation

Kontaktinformation

Klubhus

Kastrup Boldklub 
Røllikevej 5 
2770 Kastrup

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk

Kontaktoversigt over trænere og ledere

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt.
Sidst opdateret 13. november 2018.

 

HOLD

NAVN

TLF

MAIL

 

Dreamteam / babybold

 

Træner

 

 

 

 

Træner

Christina Michelsen

40306329

Bekker300390@hotmail.com   

 

Holdleder

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

 

 

 

U5 – Årgang 2014

 

Årgangstræner

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

 

Træner

Bo Grubbe Jensen

26805019

bogrubbe@gmail.com

 

Træner

Maria Biltzing

31441125

Biltzing@hotmail.com

 

Holdleder

Camilla Zulueta

41163735

Camilla_zulueta@hotmail.com 

 

 

 

U6 – Årgang 2013

 

 

 

 

Årgangstræner

Gitte Therkelsen

51315322

gtherkelsen@hotmail.com

 

Træner

Jens Peter Pørtner Madsen

41144644

jensppmadsen@gmail.com

 

Træner

Mikkel Jahnsen

22851420

mjahnsen@hotmail.dk

 

Træner

Jacob Hoffmann

26791620

mail@jacobhoffmann.com

 

Holdleder

Christina Pust

26505009

Cpust@hotmail.com

 

Holdleder

Furqan Akbar

31111787

Fak@bcsjaelland.dk 

 

 

 

 

 

 

U7 – Årgang 2012

 

 

 

 

Årgangstræner

Christian Nielsen

31560157

damgaardnielsen@gmail.com

 

Træner

Bruce

31189154

brucefife@yahoo.co.uk

 

Træner

Niels

51563473

niem@tv2.dk

 

Træner

Martin Michael Larsson

21499594

larssonm@yahoo.dk

 

Holdleder

René Lauridsen

26157638

Lauridsen75@gmail.com

 

 

 

 

 

 

U8 - Årgang 2011

 

Årgangstræner

Hai Dac Vu

27134918

haidacvu@icloud.com

 

Træner

Peter Terp

60704010     

mail@peterterp.dk

 

Træner

Christina Sandholt

20257332

pingochril@hotmail.com

 

Træner

Anne-Mette Terp

20986179

anmoes@gmail.com

 

Træner

Theis Berthelsen

21662725

tb@andersenvvs.dk

 

Træner

Rune Valentin

20821097

runevalentin@hotmail.com  

 

Træner

Rune Sandholt

51398247

rune.sandholt@gmail.com

 

Træner

Claus Stenkjær

22656803

claus@stenkjaer.com

 

Træner

Jeanette Valentin

29903737

Anettejensen_8@hotmail.com

 

Træner

Carina Stæhr

21838457

Carsta9@gmail.com

 

Træner

Morten Holm-Nielsen

20841055

morten@dubito.dk

 

Holdleder

Henriette

26713809

henrietteholmenielsen@hotmail.com

 

  

 

U9 - Årgang 2010

 

Årgangstræner

Jamal Aztout

26820007

Milleniumcph@gmail.com

 

Træner

Joey Holmer

25835609

joeyholmer@hotmail.com

 

Træner

Morten Pflug Brynald

40883728 

mbrynald@gmail.com

 

Træner

Mikkel Jahnsen

22851420

mjahnsen@hotmail.dk

 

Holdleder

Sussie Pflug Brynald

28579202

Pflug@comxnet.dk

 

  

 

U10 - Årgang 2009

 

Årgangstræner

Mohammed Merhi

50128697

merhi10@hotmail.com

 

Træner

Flemming Julian Olsen

53251030

flemming-j-o@hotmail.dk

 

Træner

Anders Kjer

35370439

anbkj@mst.dk

 

Træner

Jonas Møller

22313052

jonas92008@live.dk

 

Holdleder

Christian Christiansen

26784210

chc@tag-it.nu

 

Holdleder

Tom Kruse

28297866

Tomkruse75@gmail.com

 

  

 

U11 - Årgang 2008

 

Årgangstræner

 

 

 

 

Træner

Sjudur Petersen

22267942

Ginlemon16@gmail.com

 

Træner

Henrik Larsen

40620447

henriklarsen59@gmail.com

 

Træner

André Kappel

28148600

kappel89@hotmail.dk

 

Træner

Kristian Larsen

22421413

klfysiq@icloud.com

 

Træner

Camilla Durvad

42941051

durvad@hotmail.com

 

Træner

Michelle  Hinrich Ibsen

28702353

Mille189@hotmail.com

 

Holdleder

 

 

 

 

  

 

U12 - Årgang 2007

 

Årgangstræner

Thomas Jul Jensen

61618315

t.jul.jensen@gmail.com

 

Træner

John Kenneth Nilsson

30948026

John.kenneth.nilsson1@gmail.com

 

Træner

Søren Meirup

 

 

 

Træner

 

 

 

 

Holdleder

Pia Kruse Stanelt

20736253

piastanelt@hotmail.com

 

Silas1211@hotmail.com

 

 

U13 - Årgang 2006

 

Træner

Kim Eskildsen

29295191

eskildsen.kim@gmail.com

 

Træner

Sebastian Nielsen

23666726

zebbesn@hotmail.com

 

Holdleder

Louise Pedersen

51252526 

louise.veng.pedersen@gmail.com

 

 

 

U14 - Årgang 2005

 

Årgangstræner

Irvin Hasanagic

53858720

irvinhasanagic@live.dk

 

Træner

Casper Springer

30123960

Casper.springer@hotmail.com

 

Holdleder

Jesper Bryde Johansen

40864767

Jesperbrydejohansen@hotmail.com

 

  

 

U15 – årgang 2004

 

Træner

Dennis Lundgreen

41790086

Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk

 

Træner

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

 

Holdleder

Thomas Danielsen

21755751

Thomas.B.danielsen@gmail.com

 

  

 

U17 1 – årgang 2002 og 2003

 

Træner 1. hold

Kenneth Irsdal

20731252

Irsdal6588@gmail.com

 

Assistent træner

Preben Henrik Løhmann

51242425

260278@live.dk

 

Holdleder 

Manja Lionett

20912253

lionett78@gmail.com

 

 

 

U17 2 – årgang 2002 og 2003

 

Træner

Patrick Pintos

61519104

kastrup19@gmail.com

 

Træner

Kenneth "Græker" Petersen

20776726 

kepet@hotmail.com

 

Holdleder 

Manja Lionett

20912253

lionett78@gmail.com

 

 

 

U17 3 – årgang 2002 og 2003

 

Træner

Claus Jensen

22193990

claus64.cj@gmail.com

 

  

 

U19

 

Træner

René Boilesen

40841778

Boilesen@privat.dk

 

Træner

Michael Andersen

21257819

Haagalle10@gmail.com

 

Holdleder

Dan Nielsen

22209993 

dan@dg-elservice.dk

 

 

 

1 Senior

 

 

 

 

Cheftræner

Dirch Lund

20434358

dirchlund@gmail.com

 

Assistenttræner

Michael Gernsøe

60619090

mgernsoe@gmail.com

 

Holdleder

Stig Blyme

31188110

stig.blyme@gmail.com

 

Holdleder

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

 

Holdleder

Louise Pedersen

51252526 

louise.veng.pedersen@gmail.com

 

Holdleder

Michael Lundstrøm

30232778

Lunde87@LIVE.DK

 

Målmandstræner

Michael Charpentier

61372732

Michael.charpentier@live.dk

 

  

 

2 senior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Målmandstræner

Michael Charpentier

61372732

Michael.charpentier@live.dk

 

 

 

3. senior

 

Træner

Lucas Groub

28716677

 

 

Træner

Mads V. Olsen

42233684

 

 

  

 

Masters 11. Mands

 

Holdleder

Per Jensen

28991479

per.j.dk@gmail.com

 

 

 

Super Masters 7 mands og 11. mands

 

Holdleder

Frank Ewert

 

nr.4spurs@gmail.com

 

Holdleder

Lars Tronstrøm

53810314

larstronstrom@hotmail.com

 

  

 

Målmandstræner

 

U10 - U12

Michael Lundstrøm

30232778

 

Lunde87@LIVE.DK

 

 

U13-U14

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

 

U15-U17

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

 

U19

Michael Charpentier

61372732

Michael.charpentier@live.dk

 

 

 

Børnekoordinator for 
Babybold – U12

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

 

Inspirationstræner for U5 – U10 (drenge) og for U6-U11 (piger)

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

Baneudvalg

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

 

 

Kontaktperson for A27

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Træner for A27 (U14) fælleshold 

Emil Kjersgaard Hansen

3116 7162

emilkhansen@hotmail.com

 

Træner for A27 (U15) fælleshold 

Carsten Lützhøft

3075 4246

carsten.lutzhoft@yahoo.dk

 

Træner for A27 (U17) fælleshold

Michael Haase

6066 0189

Michael.Haase@coor.com

 

 

 

Træneruddannelse

 

Kontaktperson

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

 

Kontaktperson

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

 

Kontaktperson

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

 

 

Storbededagsudvalg

 

Kontaktperson

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

 

Kontaktperson

 

 

 

 

 

 

Festudvalg

 

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

 

Medlem

Manja Lionett

20912253

lionett78@gmail.com

 

 

 

Materialeudvalg inkl. trænertøj

 

Ansvarlig

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

 

 

 

Medlemsregistrering mm.

Anette Palm

22418260

cacaclan@hotmail.com

 

  

 

Dommere man kan benytte til kampe

 

 

 

Dommer

José Callado

26137669

421th@postparken.dk

 

Dommer

René Jarnel

32325613

 

 

Dommer

Lasse Schmidt

28964292

Lassebuitenhuis@gmail.com

 

 

 

Kastrup Boldklubs sportslige udvalg 

 

Medlem

Jacob Z. Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

Chr_The@hotmail.com

 

Medlem

Andreas Z. Simonsen

40922495

azsimonsen@me.com

 

Medlem

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

Bestyrelse

 

Formand

Jackie Lauridsen

29109944

formand@kastrupboldklub.dk

 

Næstformand

Anders Nannerup

28443350

a.nannerup@stantonchase.com

 

Kasserer

Claus Jensen

22193990

claus64.cj@gmail.com

 

Medlem

Tonny Juul

71781197

tjuul@juul.mail.dk

 

Medlem

John Juul

21763238

johnjuulj@gmail.com

 

Medlem

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Medlem

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com