Menu

Kontaktinformation

Kontaktinformation

Klubhus

Kastrup Boldklub 
Røllikevej 5 
2770 Kastrup

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk

Kontaktoversigt over trænere og ledere

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt.
Sidst opdateret 11. juli 2018.

HOLD NAVN TLF MAIL
Dreamteam / babybold
Træner      
Træner      
Assistent      
Holdleder Bo Nørgaard 40854747 volvov70@live.dk
       
U5 – Årgang 2014
Årgangstræner Bo Nørgaard 40854747 volvov70@live.dk
Træner Jonas Lander 91890777  
Træner      
Holdleder      
 
U6 – Årgang 2013      
Årgangstræner Gitte Therkelsen 51315322 gtherkelsen@hotmail.com
Træner Jens Peter Pørtner Madsen 41144644 jensppmadsen@gmail.com
Træner Mikkel Jahnsen 22851420 mjahnsen@hotmail.dk
Holdleder Jens Peter Pørtner Madsen 41144644 jensppmadsen@gmail.com
       
U7 – Årgang 2012      
Årgangstræner Christian Nielsen 31560157 damgaardnielsen@gmail.com
Træner Bruce 31189154 brucefife@yahoo.co.uk
Træner Niels    
Holdleder René Lauridsen 26157638 Lauridsen75@gmail.com
       
U8 - Årgang 2011
Årgangstræner Hai Dac Vu 27134918 haidacvu@icloud.com
Træner Peter Terp 60704010      mail@peterterp.dk
Træner Christina Sandholt 20257332 pingochril@hotmail.com
Træner Anne-Mette Terp   anmoes@gmail.com
Træner Theis Berthelsen 21662725 tb@andersenvvs.dk
Træner Rune Valentin 20821097 runevalentin@hotmail.com  
Træner Rune Sandholt 51398247 rune.sandholt@gmail.com
Træner Claus Stenkjær 22656803 claus@stenkjaer.com
Træner Jeanette Valentin 29903737 Anettejensen_8@hotmail.com
Holdleder Henriette 26713809 henrietteholmenielsen@hotmail.com
  
U9 - Årgang 2010
Årgangstræner Jamal Aztout 26820007 Milleniumcph@gmail.com
Træner Joey Dennis Holmer 25835609 Joeyholmer@hotmail.com
Træner Morten Pflug Brynald 40883728  mbrynald@gmail.com
Træner Flemming Lorenz 51618126 flemming.lorenz@gmail.com
Træner Mikkel Jahnsen 22851420 mjahnsen@hotmail.dk
Holdleder Mia Crillesen 22246429 Crillesen@live.dk
  
U10 - Årgang 2009
Årgangstræner Mohammed Merhi 50128697 merhi10@hotmail.com
Træner Mikkel Henriksen 61463467 mikkelfreiber@gmail.com
Træner Flemming Julian Olsen 53251030 flemming-j-o@hotmail.dk
Træner Anders Kjer 35370439 anbkj@mst.dk
Træner      
Holdleder      
  
U11 - Årgang 2008
Årgangstræner      
Træner Sjudur Petersen 22267942 Ginlemon16@gmail.com
Træner Henrik Larsen 40620447 henriklarsen59@gmail.com
Træner André Kappel 28148600 kappel89@hotmail.dk
Træner Kristian Larsen 22421413 klfysiq@icloud.com
Holdleder / A og B niveau Flemming Jørgensen 51500030 flemmingemil@gmail.com
Holdleder / C og D niveau      
  
U12 - Årgang 2007
Årgangstræner Thomas Jul Jensen 61618315 t.jul.jensen@gmail.com
Træner John Kenneth Nilsson 30948026 John.kenneth.nilsson1@gmail.com
Træner      
Træner      
Holdleder Pia Kruse Stanelt 20736253 piastanelt@hotmail.com
 
U13 - Årgang 2006
Træner Kim Eskildsen 29295191 eskildsen@gmail.com
Træner Sebastian Nielsen 23666726 zebbesn@hotmail.com
Holdleder Louise Pedersen 51252526  louise.veng.pedersen@gmail.com
 
U14 - Årgang 2005
Årgangstræner Irvin Hasanagic 53858720 irvinhasanagic@live.dk
Træner Casper Springer 30123960 Casper.springer@hotmail.com
Holdleder Jesper Bryde Johansen 40864767 Jesperbrydejohansen@hotmail.com
  
U15 – årgang 2004
Træner Dennis Lundgreen 41790086 Dennis.Lundgreen@carlsberg.dk
Træner Thomas Hjerrild 30755019 fam-hjerrild@youmail.dk
Holdleder Thomas Danielsen 21755751 Thomas.B.danielsen@gmail.com
  
U17 1 – årgang 2002 og 2003
Træner 1. hold Kenneth Irsdal 20731252 Irsdal6588@gmail.com
Assistent træner Preben Henrik Løhmann 51242425 260278@live.dk
Holdleder  Manja Lionett 20912253 lionett78@gmail.com
U17 2 – årgang 2002 og 2003
Træner Patrick Pintos 61519104 kastrup19@gmail.com
Træner Kenneth "Græker" Petersen 20776726  kepet@hotmail.com
Holdleder  Manja Lionett 20912253 lionett78@gmail.com
U17 3 – årgang 2002 og 2003
Træner Claus Jensen 22193990 claus64.cj@gmail.com
  
U19
Træner René Boilesen 40841778 Boilesen@privat.dk
Træner Michael Andersen 21257819 Haagalle10@gmail.com
Holdleder Dan Nielsen 22209993  dan@dg-elservice.dk
 
1 Senior      
Cheftræner Dirch Lund 20434358 dirchlund@gmail.com
Assistenttræner Michael Gernsøe 60619090 mgernsoe@gmail.com
Holdleder Stig Blyme 31188110 stig.blyme@gmail.com
Holdleder Jørgen Tårnstrup 31231007 taarn59@hotmail.com
Holdleder Louise Pedersen 51252526  louise.veng.pedersen@gmail.com
Holdleder Michael Lundstrøm 30232778 Lunde87@LIVE.DK
Målmandstræner Michael Charpentier 61372732 Michael.charpentier@live.dk
  
2 senior
Træner 1&2 senior Brian Niclasen   Brianniclasen@hotmail.com
Assistent 1&2 senior Mark Solberg 53612261 Soel2008@hotmail.com
Målmandstræner Michael Charpentier 61372732 Michael.charpentier@live.dk
 
3. senior
Træner Lucas Groub 28716677  
  
Masters 11. mands
Holdleder Per Jensen 28991479 per.jensen@schneider-electric.com
       
Super Masters 7 mands og 11. mands
Holdleder Frank Ewert   nr.4spurs@gmail.com
Holdleder Lars Tronstrøm 53810314 larstronstrom@hotmail.com
  
Målmandstræner
U10 - U11      
U12 – U13      
U14-U15 Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
U17 og U19 Michael Charpentier 61372732 Michael.charpentier@live.dk
 
Børnekoordinator for 
Babybold – U12
Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
Inspirationstræner for U5 – U9 (drenge) og for U6-U11 (piger) Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
       
Baneudvalg Jacob Ziegler Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
       
Kontaktperson for A27 Jacob Ziegler Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Træner for A27 (U14) fælleshold  Emil Kjersgaard Hansen 3116 7162 emilkhansen@hotmail.com
Ass. Træner for A27 (U14) fælleshold Tobias Jeppesen 2685 8714 Tobias.n.j@gmail.com
Træner for A27 (U15) fælleshold  Carsten Lützhøft 3075 4246 carsten.lutzhoft@yahoo.dk
Træner for A27 (U17) fælleshold Michael Haase 6066 0189 Michael.Haase@coor.com
 
Træneruddannelse
Kontaktperson Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
Kontaktperson Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
 
Storbededagsudvalg
Kontaktperson Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
Kontaktperson      
       
Festudvalg
Medlem Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com
Medlem Manja Lionett 20912253 lionett78@gmail.com
       
Materialeudvalg inkl. trænertøj
Ansvarlig Jørgen Tårnstrup 31231007 taarn59@hotmail.com
 
Medlemsregistrering mm. Anette Palm 22418260 cacaclan@hotmail.com
  
Dommere man kan benytte til kampe    
Dommer José Callado 26137669 421th@postparken.dk
Dommer René Jarnel 32325613  
Dommer Lasse Schmidt 28964292 Lassebuitenhuis@gmail.com
       
Kastrup Boldklubs sportslige udvalg 
Medlem Jacob Z. Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Medlem Christian Theilgaard 20275014 Chr_The@hotmail.com
Medlem Andreas Z. Simonsen 40922495 azsimonsen@me.com
Medlem Mikkel Markussen 26647114 mikcussen@hotmail.com
       
Bestyrelse
Formand Jackie Lauridsen 29109944 formand@kastrupboldklub.dk
Næstformand Anders Nannerup 28443350 a.nannerup@stantonchase.com
Kasserer Claus Jensen 22193990 claus64.cj@gmail.com
Medlem Tonny Juul 71781197 tjuul@juul.mail.dk
Medlem John Juul 21763238 johnjuulj@gmail.com
Medlem Jacob Z Simonsen 25114383 jazisi@gmail.com
Medlem Christian Theilgaard 20275014 chr_the@hotmail.com